PZW Katowice Rejon VI
http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl

Komunikaty

Zaproszenie na Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZW w Katowicach 27.03.2021

Komunikaty | 2021-03-15 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

📢 Komunikat – Zawiesza się zawody wędkarskie dla Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR planowane w dniu 27.03.2021


Okręgowa Komisja Rewizyjna PZW w Katowicach zaprasza Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół w dniu 27.03.2021 roku na XXVIII zawody wędkarskie Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Okręgowej Komisji Rewizyjnej.          

 

 

Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zostaną rozegrane na rzece Przczynka w miejscowości Brzeźce, wędkujemy tylko na baty, bez wędki tyczki.

 

W zawodach dla przewodniczących dopuszcza się w zastępstwie udział innej wyznaczonej osoby ze składu Komisji Rewizyjnej Koła.

 

Otwarcie zawodów (losowania stanowisk) odbędzie się o godz. 7ºº na terenie parkingu Restauracji i hotelu Pustelnik w miejscowości Wisła Mała przy trasie (nr 939) Strumień – Pszczyna.

 

Obowiązują wszystkie wytyczne sanitarne – obowiązek zasłaniania ust nosa maseczkami , utrzymania co najmniej 1,5-metrowej odległości.

 

Po odprawie nastąpi przejazd na miejsce rozegrania zawodów wędkarskich na rzekę Przczynka w miejscowości Brzeźce.

 

Zgłoszenia oraz opłaty startowej wysokości 60 złotych należy wnieść w kasie Okręgu PZW w Katowicach w terminie do dnia 24.03.2021 roku.

 

  Uwaga Ważne!   

 

Zaznaczamy jednocześnie, że rozegranie zawodów uzależnione będzie od aktualnych obostrzeń związanych z Covid-19 na dzień rozgrywania zawodów.

 

Jeżeli do 26 marca 2021 roku utrzymany zostanie aktualny reżim sanitarny ( istniejący zakaz organizacji tego typu imprez sportowych), zmuszeni będziemy wyznaczyć inny termin rozegrania zawodów.

 

Jeżeli zostanie zniesiony, to zawody zostaną rozegrane w planowanym terminie.

 

 

 

                                 Sekretarz OKR                                                       Przewodniczący OKR 

 

                         Jarosław Pawlak                                       Zygmunt Witkowski

  

 👉   Lista zgłoszonych na zawody

 

 

                     Na Mapie - Restauracjia i hotel Pustelnik (miejsce zbiórki)