Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Marcin złowił szczupaka i darował życie - poco komu

                                      


W trakcje przeprowadzonej kontroli Społecznej Straży Rybackiej w dniu 01.05.2015 r na zbiorniku Odra II nr 616 w Olzie o godzinie 16.40 wędkarz kol. Marcin Młocek członek koła PZW 18 Jastrzębie Miasto wraz z wędkarzem kol. Tomaszem Salachem złowił szczupaka o wymiarze 84 cm i wadze 5 kg . Ryba pobrała na przynętę żywą dość większego rozmiaru leszcza.

Po zmierzeniu i zważeniu ryby wędkarze delikatnie wypuścili zdobycz z powrotem do zbiornika.

 

Z ciekawości zapytałem, dlaczego wypuścił taką piękną rybę, wędkarz Marcin uśmiechnął się i powiedział poco komu, aż żal ją zabijać,  ten szczupak jest samicą ile jeszcze może wydać potomstwa . Powiem Panu ryba była bardzo waleczna czułem to że chce ratować swoje życie lecz to dzisiaj ja z nią wygrałem i niech wróci z powrotem tam gdzie jej miejsce.

 

gratulujemy i życzymy dalszych wrażeń z połowów jeszcze większych okazów.

 

Jarosław Pawlak

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • W..........FISHMAN13 DARIUSZ Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  fishman13

  GRATULACJE dla kolegi po kiju !!! Sam spininguje i dostać takiego szczupaka to nie lada szczęscie , a odnośnie uwolnienia ryby to WIELKI SZACUN ! Oby więcej takich wędkarzy !!! A co do straży to PROSIMY o większą liczbę kontroli bo to co się dzieje na naszych wodach to przechodzi ludzkie POJĘCIE !!! Kłusownictwo i jeszcze raz kłusownictwo, i psełdo wędkarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  pleban1

  Brawo - wielki szacun dla kol. Marcina - C&R staje się preferowaną metodą połowów przez świadomych WĘDKARZY :)
  Pozdrawiam

 • Młocek Marcin Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  gruby168

  Podziękowania dla kontrolujących,miła rozmowa i tak dalej trzymajcie panowie porządek nad wodą?????? za rok będzie jeszcze większa ,niech tak więcej ludzi robi to będzie lepsza zabawa nad wodą Pozdrawiam i życzę połamania kija......