Rozegrano Jubileuszowe Zawody Wędkarskie Koła PZW 105 Silesia

Aktualności | 2018-07-28 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 28 lipca 2018 r.  na zbiorniku Kotewka w miejscowości Paruszowiec rozegrano drużynowe zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej z okazji obchodów w tym roku Jubileuszu 35 lecia działalności Koła PZW 105 Silesia.

W imprezie uczestniczyło 16 drużyn wywodzących się z kół rejonu VI oraz zaproszona drużyna Zarządu Okręgu PZW w Katowicach w składzie: Prezes ZO kol. Mirosław Iwański, wiceprezes ds. organizacyjnych ZO kol. Janusz Olszewski , członek Prezydium ZO opiekun rejonu VI kol. Andrzej Szczęsny.

W sobotni poranek przy niezłej pogodzie zawody przebiegły w miłej atmosferze towarzyskiej. Stanowiska wędkarskie podzielono na 3 sektory, zawody sędziowali kol. Andrzej Jaguś, sędzia sekretarz kol. Jerzy Wozniak.

Na zakończenie imprezy przybył Wiceprezydent Miasta Rybnik Janusz Koper,  podczas dekoracji zwycięzców wspólnie z Prezesem ZO kol. Mirosławem Iwańskim składając jubileuszowe życzenia wręczyli na ręce prezesa koła kol. Krzysztofa Szwarca upominki.

W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zawodów zostało Koło PZW nr 83 Boguszowice.

wyniki:

Drużynowe zawody wędkarskie z okazji Jubileuszu 35-Lecia Koła PZW 105 Silesia