Rozegrano zawody z okazji 38 Rocznicy Podpisania Porozumień Jastrzębskich

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W niedzielę dnia 02.09.2018r. na zbiorniku licencyjnym 639 Jastrzębie Dolne gospodarza koła PZW nr 81 Moszczenica pod patronatem Prezydent miasta Jastrzębia-Zdrój Pani Anny Hetman odbyła się II edycja zawodów drużynowych z okazji 38 Rocznicy Podpisania Porozumień Jastrzębskich .

W zawodach w dyscyplinie spławikowej uczestniczyło łącznie 12 pięcioosobowych drużyn wędkarze kół PZW Jastrzębskich w tym zaproszona drużyna Okręgu PZW w Katowicach na czele z Prezesem Mirosławem Iwańskim.

Zawody sędziowali Andrzej Jaguś, Tadeusz Bryniarski.

Organizację zawodów wędkarskich wsparły: Jastrzębska Spółka Węglowa, Związek Zawodowy Solidarność Borynia, dział socjalny KWK Borynia, Zofiówka ruch Jastrzębie.

Zawody wygrała drużyna Okręgu PZW w Katowicach w składzie Mirosław Iwański, Zygmunt Witkowski, Janusz Olszewski, Andrzej Szczęsny, Mirosław Winiarski.

wyniki:

Zawody z okazji 38 Rocznicy Podpisania Porozumień Jastrzębskich