Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

📢 Komunikat zawodów okręgowych na długi majowy weekend

Komunikaty | 2021-04-19 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

 

Zgodnie z wytycznymi Głównego Kapitanatu Sportowego oraz zapisów Rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy że do dnia 25 kwietnia 2021 nie ma możliwości rozgrywania zawodów wędkarskich tak na szczeblu Okręgu jak i w kołach PZW.

 

Jednocześnie informujemy, że planowane na dzień 1 maja 2021 r zawody spławikowe I ligi w związku z małą liczbą zgłoszonych drużyn i zawodników indywidualnych zostają odwołane.

 

Decyzja dotycząca zawodów planowanych na długi majowy weekend, czyli zawodów muchowych GPO „Puchar Wisły” w dniu 1 maja 2021 r. oraz zawodów feederowych GPO w dniach 2 i 3 maja 2021 r. będzie uzależniona od ograniczeń epidemiologicznych obowiązujących na okres po 25 kwietnia 2021 r. oraz od liczby zgłoszonych zawodników na te zawody.

 

Przypominamy, że imiennych zgłoszeń oraz opłat  można dokonać w kasie biura ZO PZW w Katowicach, oraz drogą elektroniczną zgodnie z komunikatem.

 

W momencie odwołania zawodów wszystkie wpłacone opłaty startowe mogą zostać przepisane na inne zawody lub podlegają zwrotowi. Opłaty dokonane w kasie będą do odbioru w kasie, a opłaty dokonane na konto OPZW w Katowicach zostaną zwrócone na konto z którego zostały przelane. Warunkiem jest zgłoszenie takiej woli drogą elektroniczną oraz przesłanie potwierdzenia przelewu, co w znacznym stopniu przyspieszy proces zwrotu pieniędzy

 

Aktualna listy zgłoszonych zawodników na zawody:

 

„Puchar Wisły”,   1 Feederowe GPO,   2 Feederowe GPO.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.