Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

📢 Okręgowy Kalendarz Imprez Sportowych 2021: aktualizacja 7.05.2021 r.

Komunikaty | 2021-05-07 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 


Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach, informuje, że w związku z możliwością rozgrywania zawodów wędkarskich od 8 maja 2021 r. podjęliśmy kroki do rozpoczęcia sezonu 2021 r.

Ponieważ planowane do 8 maja 2021 r. zawody zostały odwołane lub przełożone na inne terminy, musieliśmy dokonać korekt Okręgowego Kalendarza Imprez Sportowych organizowanych przez OKS:


- w dyscyplinie spławikowej, w związku z przełożeniem zawodów GPP U15 i U20 w Bydgoszczy na 18-20 czerwca 2021 r, zaplanowane na ten termin Mistrzostwa Okręgu U20 zostają przełożone o tydzień wcześniej i będą rozegrane równocześnie z kat. U15 na Zb. Poręba w Porębie. Jeżeli jednak liczba zgłoszonych zawodników będzie większa od pojemności łowiska, zawody zostaną przeniesione na Kanał Dwory w Oświęcimiu. Ostateczną decyzję podejmie OKS w dniu 9 czerwca 2021 po zamknięciu listy zgłoszeń.


👉 Listy zgłoszonych zawodników: MO U15   i   MO U20


- w dyscyplinie rzutowej: zaplanowane na 14-16 maja 2021 r. zawody Pucharu Polski 2021 zostają odwołane w pierwotnym terminie. O nowym terminie poinformujemy po poluzowaniu rządowych obostrzeń dotyczących możliwości startu większej liczby zawodników oraz kwestii zakwaterowania i wyżywienia zawodników.

Zawody rzutowe Mistrzostwa Okręgu zostają odwołane w pierwotnie planowanym terminie, a także zmienione zostanie miejsce ich rozgrywania. Nowy termin i miejsce zostanie podane po ustaleniach Komisji Młodzieżowej.


- Okręgowa Olimpiada Młodzieży w sportach Wędkarskich zaplanowana na 22 maja 2021 zostaje odwołana w pierwotnie planowanym terminie, a także zmienione zostanie miejsce ich rozgrywania. Nowy termin i miejsce zostanie podane po ustaleniach Komisji Młodzieżowej.


- w dyscyplinie spinningowej: zaplanowane na 22-23 maja 2021r. Spinningowe Mistrzostwa Okręgu z brzegu na rzece Czarna Przemsza, aby dać kołom PZW więcej czasu na zorganizowanie eliminacji do tych zawodów czyli Mistrzostw Kół, zostają przełożone na termin 5-6 czerwca 2021 r.

Zaplanowane na 6 czerwca 2021 r. zawody z łodzi na Zb. Kozłowa Góra zostają odwołane w pierwotnym terminie i przeniesione na 23 maja 2021 na Zb. Dziećkowice. Zmieniona została również nazwa zawodów na „Puchar Wiosny 2021 „


👉 Listy zgłoszonych zawodników: Mistrzostwa Okręgu z brzegu,    Pucha Wiosny 2021


Wszyscy zawodnicy którzy opłacili do tej pory opłatę startową proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa w nowych terminach lub ewentualnej rezygnacji (wówczas opłaty startowe zostaną zwrócone).

Wszystkich zgłoszeń na zawody prosimy dokonywać w zgodzie z komunikatem.

 

👉 Aktualny kalendarz Okręgowych Imprez Sportowych OKS 2021

 

OKS zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów (nie dotyczy Mistrzostw Okręgu) ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszonych zawodników.

 

 
 
 
 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.