Rozegrano Zawody Wędkarskie Społecznej Straży Rybackiej VI Rejonu - 2021

Aktualności | 2021-08-15 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 7 sierpnia 2021 r. na zbiorniku ERG w miejscowości Żory rozegrano zawody wędkarskie strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Organizatorem było koło PZW nr 102 Żory. W tym dniu do zawodów przystąpiło 15 strażników. Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej sędziował kol. Wiesław Łach.

Przed ogłoszeniem wyników wręczając statuetki koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski podziękował wszystkim strażnikom Rejonu VI za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu PZW w Katowicach. Spotkanie w takim gronie było też uhonorowanie najlepszych strażników Rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej.

Tegoroczne zawody wygrał kol. Marcin Herman uzyskując 3510 pkt., drugie miejsce z wynikiem 2990 pkt. zajął kol. Ryszard Pałach , trzecie miejsc zdobył kol. Tadeusz Ślusarz 2410 pkt.

Wyniki:

Zawody Wędkarskie Społecznej Straży Rybackiej VI Rejonu - 2021