Rozegrano Zawody Wędkarskie Społecznej Straży Rybackiej VI Rejonu – 2022

Jarosław Pawlak

W sobotę 13 sierpnia 2022 r. na zbiorniku Erg gospodarza koła 102 Żory odbyło się spotkanie strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI połączone z rozegraniem zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej. Spotkanie w takim gronie było też uhonorowanie najlepszych strażników Rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej.

O godzinie 7.00 zawody otworzyli gospodarz łowiska Prezes koła kol. Jerzy Jurecki, koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski witając serdecznie wszystkich strażników. Zawody sędziowali Wiesław Łach, Zdzisław Mastalerek uczestniczyło 24 strażników.

Przed ogłoszeniem wyników koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski podziękował wszystkim strażnikom Rejonu VI za ich społeczny wkład w ochronie wód naszego okręgu, wręczając wyróżnionym strażnikom  puchary oraz pamiątkowe imienne statuetki.

Puchar przechodni dla najaktywniejszego strażnika roku 2021

wręczono kol. Piotrowi Wałęsa z koła PZW 110 1-go Maja

Na zakończenie sędzia sportowy Wiesław Łach przystąpił do odczytania wyników, zwycięzcom wręczono puchary i nagrody rzeczowe.

W klasyfikacji indywidualnej rozegranych zawodów miejsca na podium zajęli kolejno:

Pierwsze miejsce  z wynikiem 5380 pkt, wygrał kol. Michał Szuryn  koło PZW nr  83 Boguszowice,

drugie miejsce zajął kol. Marcin Herman  3230 pkt. koło PZW  nr 126 Odra,

trzecie miejsce zajął kol. Ryszard Pałach gromadząc  1810 pkt. koło PZW nr 126 Odra.

Wyniki:

Zawody Wędkarskie Społecznej Straży Rybackiej VI Rejonu 2022