Jubileuszowe zawody wędkarskie koła PZW nr 78 Jas-Mos

Jarosław Pawlak

W dniu 24.07.2022 r. na zbiorniku Papierok odbyły się drużynowe jubileuszowe zawody wędkarskie koła PZW nr 78 Jas-Mos. Koło w tym roku obchodzi 50 lecie działalności to najstarsze koło wędkarskie  w Jastrzębiu Zdroju. Uczestnictwo w zawodach potwierdziły 23 delegacje kół Rejonu VI i drużyna reprezentująca okręg PZW w Katowicach z Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Katowicach Mirosławem Winiarskim na czele.

Po czterogodzinnej zaciętej rywalizacji najlepsza drużyną okazała się reprezentacja koła 50 Rydułtowy zdobywając 14 pkt sektorowych łowiąc 14 250 kg ryb w składzie Łukasz Cuber, Marcin Krawulski, Leszek Świerczek, kapitanem drużyny był nestor wędkarstwa w naszym rejonie Jan Wndenberger.

Drugie miejsce przegrywając tylko o 1 pkt zajęła drużyna koła PZW nr 18 Jastrzębie Miasto w składzie Sebastian Jakubczyk, Andrzej BartkowiakAdam Wnętrzak.

Wszystkim uczestnikom zawodów bardzo serdecznie dziękujemy za złożone życzenia, dziękujemy kołu 124 Borynia za udostępnienie zbiornika i zaplecza oraz sędziemu Andrzejowi Jagusiowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na następnym jubileuszu.

wyniki - Jubileusz 50 lecie koła 78 dnia 24 07 2022 r

Pliki do pobrania